Wycieczka klas ósmych do Sejmu
1 czerwca 2026
Dnia 1 czerwca 2026 roku uczniowie klas ósmych wraz z panem dyrektorem Sławomirem Włodarczykiem oraz wychowawcami wybrali się do Parlamentu Rzeczypospolitej Polskiej. Pomysłodawcami i organizatorami wycieczki byli Burmistrz Opatowa, pan Grzegorz Gajewski, oraz Wiceburmistrz, pan Marcin Słapek.

